Votati cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League!

Eurosport este alături de microbiștii care trăiesc fiecare fază din meciurile celor mai spectaculoase echipe din Premier League și caută cei mai entuziaști și pricepuți comentatori din România.

În cadrul campaniei “Eu comentator”, Eurosport a lansat o provocare tuturor celor care cred că vocea lor poate reflecta cel mai bine ce se întâmplă pe stadioanele Angliei.

De pe 1 decembrie a început pe site-ul www.comentator.eu votul publicului, care va determina câștigătorul campaniei.

Numele câștigătorului va fi făcut public pe 19 decembrie. Vocea care a dovedit că poate reda cel mai bine pasiunea şi angajamentul din prima ligă britanică va avea parte de o experiență de neuitat la Manchester, unde va asista la derby-ul care le aduce faţă în faţă pe City și United, pe 25 februarie 2017.

Astazi va invitam sa il votati pe Marius Stoica.

Vârsta: 29

Echipa Preferată: Arsenal FC

Domiciliu: București

Jucătorul Preferat: Alexis Sanchez

Ocupație: Jurnalist

Sunt Marius și vorbesc de când mă știu. Ca o urmare firească, fac radio de nouă ani. Microfonul îmi este prieten și vreau să păstrez relația cu el. Pe lângă radio și sport, o altă pasiune a mea este muzica. Cum vorba lungă este sărăcia muzicii, am ales să fiu și entertainer/cântăreț pentru a fluiera prin viață. Cuvântul este muzică. Să fie cu voie bună!”

Prezentare video: LINK

Iti dorim mult succes, Marius!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand ai o singura optiune de ales e greu de ales

| TPU.ro explică (pentru RAY):

Nu ai o singura optiune, urmareste cu atentie postarile si vei vedea ca ii promovam pe toti cei 5 finalisti. Voi votati pe cine considerati mai bun, bineinteles. :-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Https://www.tpu.ro/......ba-contul/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pi votam ce vrem noi sau ce vreti dumneavoastră?

| Drimmero a răspuns:

'Echipa preferata : Arsenal FC',, bine tunare!
Atat!

| nirocino a răspuns:

Îmi pare rău să spun dar prefer să urmăresc meciurile din Premier League pe canalele englezeşti.
Comentatorii români se întrec în tot felul de statistici imbecile în loc să...comenteze meciul. (Avem si noi Google!)
Cât despre acest Marius Stoica, să fie sănătos!

| StefanNicusor12 a răspuns:

Marius Stoica.