Voteaza cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League!

Dupa cum va anuntam si in cursul diminetii, TPU.ro promoveaza cei 5 finalisti din cadrul campaniei “Eu comentator”.

De pe 1 decembrie a început pe site-ul www.comentator.eu votul publicului, care va determina câștigătorul campaniei.

In continuare, vi-l prezentam pe Vladimir Pagu.

Vârsta: 27

Echipa Preferată: Chelsea FC

Domiciliu: Deva

Jucătorul Preferat: Eden Hazard

Ocupație: Customer Support

Sunt o persoană serioasă, ambițioasă, căreia îi place să facă oamenii din jur să zâmbească. Sunt un fan al sportului în general, dar în special al fotbalului. Mă bucur enorm că am ajuns în finala “Eu Comentator” și sper sincer ca fair-play-ul să domine competiția și cel mai bun să câștige. Sunt de părere că o carieră de succes în orice domeniu se bazează pe seriozitate, ambiție și talent.”

Prezentare video: LINK

Mult succes, Vladimir!

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Este de bine ca fotbalul englez este cunoscut de foarta multa lume,, dar ce vreau eu sa va spun este ca, sunt comentatori mai priceputi pe ES, mai ales cand urmaream eu direct de la Tv, acum prefer sa-i aud pe Martin Tyler si compania selecta.
Nu am Facebook ca sa pot vota, dar l-as fi votat pe tunarul Stoica, are dictia cea mai potrivita pentru asta/

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Stiam 100% ca aici te gasesc laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Puteam sa ratez eu ceva despre Premier League?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Nu rade! Aici e fotbalul adevarat/

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Imi imaginez ca este important happy

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Candva reprezenta cel mai puternic campionat de fotbal,, dar acum de cand tot fotbalul este marketizat...a scazut puterea engleza! Pentru mine ramane mereu acest campionat cel mai puternic.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Wow, foarte interesant happy
In ziua de azi totul e marketizat, d'aia nu mai am idoli!

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

E prea idiot fotbalul actual, nu mai prezinta interes mare, doar pentru microbistii vechi in acest domeniu. Fotbalul acum fix 10 ani era mana cereasca,, te uitai cu un extaz maxim, mai ales cand jucau echipele englezesti cu cele spaniole, italiene si tot asa!

| iUmor a răspuns:

Știi bine că tot ce ninge poti atinge
Si bineînțeles că dacă te uiți la soare vei ajunge în închisoare
Tocmai am ajuns acasa si-am scăpat din nebuna clasă
Și iată ca mi-am luat un ghiozdan la fel calui Bogdan
Da și-am cîștigat într-un cadou,un rahat de bou
Da, da și la rahat se mai zice cîcat
-Hai cu toți s-ă ieșim afară s-ă tragem de sfoară
Și sa desenăm pe foaie, o baie
Deci acceastă melodie este ca o parodie! eu, eu, eu, eu... omgrolling on the floor) este compusa de mine cum e)))

| iUmor a răspuns:

Știi bine că tot ce ninge poti atinge
Si bineînțeles că dacă te uiți la soare vei ajunge în închisoare
Tocmai am ajuns acasa si-am scăpat din nebuna clasă
Și iată ca mi-am luat un ghiozdan la fel calui Bogdan
Da și-am cîștigat într-un cadou, un rahat de bou
Da, da și la rahat se mai zice cîcat
-Hai cu toți s-ă ieșim afară s-ă tragem de sfoară
Și sa desenăm pe foaie, o baie
Deci acceastă melodie este ca o parodie! eu, eu, eu, eu...
Melodia:https://www.youtube.com/watch?v=xm4jNvngqc8