| jumpno a întrebat:

Voua ce va place mai mult :skateboardingul sau cu bmx-ul?
Si dc?

Răspuns Câştigător
| MariusXP a răspuns:

Eu iti recomand bmx-ul pentru ca este destul de comod si esti oarecum mai sigur pe el de cat pe skate! Pe bmx poti sa faci si multe scheme faine iar viteza este mai mare dar dezavantajul este ca pretul pentru un bmx bun este destul de mare!
Skate-ul il gasesti mai ieftin!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, mie îmi place mai mult bmx-ul deaorece poţi face mai multe scheme, este mai comod, si merge mai repede. Şi la skateboard te pot durea foarte raău genunchii.Baftahappy