| anonim_4396 a întrebat:

Vouă va place arsenal?

Răspuns Câştigător
| DeeaCarmen a răspuns:

Nu prea. Daca iti zic de ce echipa imi place, ma injuri.
Real Madrid

| RAY a răspuns (pentru DeeaCarmen):

Nu te injur fi fara griji, nu sunt fanul vreunei echipe, in caz ca joaca real cu arsenal tin cu real sa stii

| Drimmero a răspuns (pentru DeeaCarmen):

Femeile si fotbalul, baba si mitraliera. In afara de Barca si Real pe pariu ca altceva nu sititi.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca tot vorbiti de Henry... legenda numarul 1 a echipei Arsenal! Fotbalist precum Henry nu va mai avea Arsenal niciodata si nici fotbalul de acum incolo, un jucator absolut complet din toate punctele de vedere,, l-am prins jucand mult timp, a facut insa un gest pe care l-am condamnat in trecut, s-a transferat in 2007 la Barca, motivul fiind banii si setea de trofee, dar cu toate acestea ramane legenda si il stimez cat timp voi trai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi placeau tunarii pe vremea cand il aveau pe Henry:
https://www.youtube.com/watch?v=_jBfu0FHzjU
Nu ma uit la fotbal in general dar ce facea Henry nu prea vezi in zilele de azi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a fost si la mondiale in echipa frantei?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu stiu, stiu doar perioada cat a fost la Arsenal. Nu cred ca a fost pentru ca e retras de ceva timp.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

În cariera sa el a jucat pentru cluburile Monaco, Juventus, Barcelona, New York Red Bulls și a petrecut opt ani la Arsenal, fiind golgheterul all-time al clubului.

wow, bravo lui, felicitari

https://ro.wikipedia.org/wiki/Thierry_Henry

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine informeaza-te inainte de a dezinforma, Henry e campion mondial cu Franta in 98, fiind unul dintre cei mai buni jucatori ai turneului din acel an.
A jucat intre 97-2010 pentru natioanala si are 51 de goluri.