| Xenoverse1 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat cand acasa pariezi meciurile de pe net si cand sa mergi la o agentie gen superbet sau casa pariurilor sa scoti biletul iar o proasta de la casa iti modifica meciurile pe care nu le-ai trecut tu pe net, doar ca sa nu castigi biletul?

Astept pareri.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata. In primul rand, n-as crede ca o operatoare ar fi atat de inconstienta incat sa modifice meciurile. Doua-trei reclamatii si gata, si-a pierdut locul de munca. Nu mai vorbesc de scandalurile pe care le-ar avea cu oamenii pentru ca, practic, isi bate joc de banii lor. Pe langa asta, la cate surprize sunt, crede-ma ca si mie daca imi arati un bilet si ma pui sa-ti modific ceva ca sa pierzi, habar nu am ce. De adaugat meciuri nici nu mai vorbesc. Pe langa toate astea, tu vezi ce face. Totul e mai mult decat transparent. O poti opri oricand, poti refuza sa platesti biletul sau, pana sa treaca 15 minute de cand l-a printat, il poti storna. Singurele modificari pe care le mai fac operatoarele de la Superbet sunt in beneficiul jucatorilor, anume ca adauga cate un Super Extra sau cate o Super Cota daca respectivul a omis sa faca asta. Se intampla sa mai scada cotele, astfel ca biletul de acasa sa nu coincida cu cel din agentie, insa cam atat. Mie unul mi-e greu sa cred ca ti s-a intamplat asa ceva.

| EvilMayDie64 a răspuns:

Daca vrei sa pariezi la Superbet, fa-o doar din agentie. Online sunt cei mai hoti dintre toate casele de pariuri pe net. N-am patit eu, dar am avut un tovaras care a castigat 5 milioane din 10 lei online si nu si-a mai vazut banii decat dupa ce a sunat la ei la agentie sa rezolve problema.