Întrebare recomandată | Cmvlddvfaaa a întrebat:

Vreau aplicații care te ajută să slăbești la abdomen. Cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

Incearca Runastic Sit Ups Abs Workout. O gasesti pe Magazin Play, pe telefon! Bafta!

| bustamante a răspuns:

Sa nu pui aplicatia pe abdomen ca nu te ajuta sa slabesti. Daca vrei sa faci sala faci si cu fierul de calcat! Nu ai nevoie de o aplicatie pentru a face abdomene. Ai nevoie de o semigreutate si sa stai la 5 grade cu gleznele intre daca iti aduci aminte de bancile din sala de sport de la scoala. Ceva in genul.

| giogiu a răspuns:

Abdomeneee

| Cosmin86 a răspuns (pentru giogiu):

Serios? abdomenele te ajuta sa slabesti la abdomen?

DE CAND?