| florynmondialul a întrebat:

Vreau pareri de la cei care au folosit produsul jack 3d! este chiar asa de bun fata de alte prework-uri? vreau sa incep utilizarea acestui produs din vara!
mentionez ca nu beau cafea sau alte energizante ca sa fiu oarecum "obisnuit" cu cafeina!

multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Personal nu l-am incercat, nu recomand.

| florynmondialul explică (pentru Goldenboy97):

Eu de asta vreau pareri despre el deoarece am auzit ca este cel mai tare! si vreau un efect "WOW" ca sa simt cu adevarat ce inseamna prework (deoarece nu am mai luat prework-uri pana acum)!

| florynmondialul explică (pentru Goldenboy97):

Ps: am gasit formula veche! aia puternica!

| Goldenboy97 a răspuns (pentru florynmondialul):

Daca vrei sa-ti sara inima din piept in timpul antrenamentelor ia jack3d. happy
Daca vrei ceva bun mergi pe C4 sau no xplode bsn.

| greyhound a răspuns:

Am citit si eu candva niste review-uri despre el si cica e dat dracu'. Dar dupa cum vezi din postul lui goldenboy nu e tocmai ok. E mai sigur sa mergi pe n.o. xplode

| tteo91 a răspuns:

Esti fraier mars

| florynmondialul explică (pentru tteo91):

Incearca si el saracul sa se bage in seama singur! iti dau **** si ma pis pe fata ta de retardat!