| sayWhaaat a întrebat:

Vreau sa achizitionez o banda de alergat si am doua intrebari: e ceva in neregula cu a alerga la banda daca stau la bloc? Nu de alta, dar imi inchipui ca la vecinul de jos o sa se auda tare, daca nu chiar aterizez pe el intr-o buna zi.

A doua intrebare ar fi ce anume face o banda mai buna ca alta? Ce determina calitatea unei benzii de alergat? Ce e in neregula cu o banda la 700 de lei, fata de una la 1500?

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Un covor de cauciuc, cum se pun în fața utilajelor pentru izolare electrică a muncitorului. De asemenea, prețul este dat de performanțe, materialele folosite la fabricarea sa, dar mai ales de categoria din care face parte: amatori, mediu sau profesioniști.