| Madalinn27 a întrebat:

Vreau sa am un corp mai cu muschii, ce exercitii fizice imi recomandati, dar sa de-a rezultate mai rapid un pic, dau funa,

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Nu exista rezultate rapide happy

| DovleacTurbat a răspuns:

Cam cat de rapid vrei? 2 saptamani pentru un 53 in mana si 110 in coapsa e ok? Sau mai rapid?

| 0101101110 a răspuns:

Mai antai trebuie sa ai un program de mancare fix sera nu este bine sa mananci dupa ora 6 apoi trebuie sa mananci cat mai multe legume supe etc si pentru a fii in forma sanatos si musculos du-te la sala! sper sati fiu de ajutor!

| Cosmin86 a răspuns (pentru 0101101110):

Serios? cand pui muschi nu mai mananci dupa 6 seara?

Cand pui muschi mananci de 6-7 ori pe zi ma! DUpa 6 seara mai ai inca 2-3 mese PRINCIPALE.

E ok sa mananci si 2-3 kg de carne pe zi, 50-60 de oua / saptamana, etc.

Cand pui muschi mananci MAI MULT decat o familie intreaga.

| CosminIonut77 a răspuns:

Depinde, daca vrei sa ai muschi la fiecare grupa atunci trebuie sa iti faci un program pe care sa il respecti sau sa cauti unul. Pentru a da rezultate mai rapid iti recomand suplimente/proteine. Poti lua si steroizi dar steroizi pot dauna corpului si nu iti recomand. Bafta!