| LegoLegolas a întrebat:

Vreau sa cresc in greutate, ma duc la sala, si am un plan nutritional ok. Vreau sa mai adaug un plus, iau creatina si as mai lua ceva. Ce recomandati? Whey, gainer sau vitamine?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Tu stii din alimentatie ce lipseste cel mai mult, lipsesc proteinele? Ia un whey, lipsesc carbohidratii? Baga un gainer.

Cine iti recomanda "ia o proteina din zer", "ia un gainer" fara sa vada ce alimentatie ai, iti recomanda FIX DIN BURTA.

2 răspunsuri:
| Catuna_Adrian_1998 a răspuns:

Whey gold ți-aș recomanda eu dacă m-ai i-ei si o creatina buna pe lângă whey gold o sa ai rezultate destul de rapide spun asta din propria experienta
Whey gold este cea mai bună proteina whey ți-aș recomanda eu

| LegoLegolas explică (pentru Catuna_Adrian_1998):

Whey gold standard de la Optimum Nutrition? Creatina pe care o iau ii tot de la ON.