| FOTOmodel99 a întrebat:

Vreau sa cresc in inaltime, dar vreau ceva pentru lungirea picioarelor...ce sa fac?

12 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Inot.
Talasana- cauta pe google. Este din hatha yoga. 10 minute pe zi, intins in sus, vei simti niste valuri reci pe corp samd, dar o pot face pentru a creste. si baschetul este indicat.

| Miree a răspuns:

Încearcă te apuci de anumite sporturi. Dacă eşti fată, încearcă volei! Poţi încerca şi baschet, înot. Sunt şi anumite exerciţii specifice pentru ceşterea în înălţime pe youtube.

| FOTOmodel99 explică (pentru Miree):

Mersi love struck am cautat si pe youtube dar imi arata exercitii pentru cresterea si intinderea coloanei nicidecum pentru picioare.
Si mersi, mai joc din cand in cand volei.dar o sa ma apuc de acest sport serios
Iti multumesc mult big grin love struck

| FOTOmodel99 explică (pentru alphie):

Mersi.dar acest video ajuta la cresterea si intinderea coloanei am nevoie ceva pentru picioare.happy

| Middelkate_Emma_1997 a răspuns:

Basket, eu m-am inaltat foarte mult intr-un an... si iti recomand!

| FOTOmodel99 explică (pentru Middelkate_Emma_1997):

OK...Mersi big grin mult o sa fac tot posibilul happy