| retrerzv1998 a întrebat:

Vreau sa cumpar o bicicleta noua la un pret de aprox 800 lei.Ce parere aveti de : https://www.sportaddict.ro/bicicleta-mtb-ultra-razor-201 7-negru-verde-gri
sau ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| iar99Teo a răspuns:

Pretul e acceptabil pentru performata ei. As recomanda totusi bicicletele din Dechatlon pentru gama asta de pret. Eu mi-am luat un Rockrider si sunt f.multumit. Evident poate fi imbunatatita oricand, important e sa fie cadrul bun si usor. Restul de componente se mai pot cumpara ulterior daca iti cresc pretentiile in ceea ce priveste performata ei. Sunt accesibile performante si durabile. Sau in banii astia gasesti un second hand decent...

| iar99Teo a răspuns:

Pretul e acceptabil pentru performata ei. As recomanda totusi bicicletele din Decathlon pentru gama asta de pret. Eu mi-am luat un Rockrider si sunt f.multumit. Evident poate fi imbunatatita oricand, important e sa fie cadrul bun si usor. Restul de componente se mai pot cumpara ulterior daca iti cresc pretentiile in ceea ce priveste performata ei. Sunt accesibile performante si durabile. Sau in banii astia gasesti un second hand decent...