| Pacquiao a întrebat:

Vreau sa fac mai multe tractiuni.Momentan pot face 12, si as vrea sa ajung la 20.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| AlexSalutir a răspuns:

Eu inainte faceam 13 repetari de tractiuni(cu palmele spre piept), dupa doua luni, faceam 19 repetari, nu prea m-am tinut de program dar pot sa iti spun ca tot odata la trei, patru zile de odihna, faceam iar.
Bagam cate 6 repetari pe serie si faceam 17 serii, dupa un timp bagam 7 repetari pe serie la cate 25/30 de serii.
Nu prea aveam forta, doar rezistenta mai buna, daca bagam 19 repetari din prima, in a doua serie eram praf...
Dupa trei luni am reusit sa fac human flag timp de 3 secunde.
Trebuie doar sa ai ambitie, bafta!

6 răspunsuri:
| Lucian94x a răspuns:

LABA,Poti face laba

| Krixxus a răspuns:

Prin practica se rezolva

| Just4boy a răspuns:

Frate trage tare, dupa ceva timp sa o reusesti!

| Psihotiquew a răspuns:

Fă în fiecare zi cu câte una în plus.

| florynmondialul a răspuns:

Mananca mai multe proteine! restul vine de la sine!

| Pacquiao explică (pentru AlexSalutir):

Wow,tu chiar stii sa ma motivezi happy
Multumesc mult pentru raspuns happy