| Corsi a întrebat:

Vreau sa iau steroizi sa zicem 1 cutie, dacă ma las de ele mi se lasă pielea sau scad în masa? Țin sa menționez ca nu o sa ma las de ele direct, o sa iau mai puțin în fiecare săptămână din ce in ce mai putini steroizi și vreau sa va mai spun ca nu o sa ma las de sala după ce las steroizii

3 răspunsuri:
| AnthonyWhite a răspuns:

Nu raspund la o astfel de intrebare!

nu lua si gata!

| Robert23333 a răspuns:

Salut!

Mai întâi documenteazate ce probleme ti.ar face steroizi. Poti discuta cu un antrenor personal sa iti dea niste proteine... Creatina Monohidrata... Whey gold de la weider...

| Cosmin86 a răspuns:

1. steroizii sunt in principal injectabili, ai cine sa te injecteze?

2. se iau in cicluri, organizat, nu iei tu haotic gen "din ce in ce mai putin", se face un ciclu de catre un MEDIC SPORTIV, detaliat.

3. stii macar ce sunt steroizii?

Ce steroizi ai tu "la cutie"?