| NaRgiT a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de role agresive, dar nu stiu care ar fi cele mai bune, dati-mi si mie niste modele, marci etc. si niste site-uri de unde le-as putea cumpara, dar asa fie sigure(adica sa le primesc intr-o stare buna).
DAU FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Orice ai face, nu iti lua role WORKER! Am avut eu si sunt niste prostii. Cauta ceva fima mai cunoscuta (rollerblade, roxa, rocesc, etc) care sa aiba metal pe sina (partea cu care te agati). La cat sunt ele de cautate in Romania, cred ca ori iti iei din strainatate, ori incerci pe okazii ceva la second hand. Bafta! happy

| NaRgiT explică (pentru AlexCrb):

Merci, dar tu de care ti-ai lua adica ce model si de la ce marca sunt mai bune(ma gandeam la niste USD sau Razors)

| AlexCrb a răspuns (pentru NaRgiT):

De USD am auzit dar de Razors nu... Habar nu am care sunt mai bune.

| AlexCrb a răspuns (pentru NaRgiT):

Sunt calumea. Nu cred ca o sa ai probleme cu ele...