| 여자친구 a întrebat:

Vreau sa imi "modelez'" corpul,adica vreau sa fac "abs challenge(workout), legs challenge(workout) si butt challenge(workout) ". Pot sa fac exercitiile de la toate acestea in acelasi timp? sau trebuie sa le iau pe rand? ( adica prima data abs challenge, legs challenge si butt challenge? )

Răspuns Câştigător
| clomid a răspuns:

Daca vrei sa iti modelezi corpul trebuie in primul rand sa reduci caloriile, iar daca vrei sa faci acele exerciiti va trebuie sa le faci pe rand.

1 răspuns:
| Catalinhhh a răspuns:

Uite : https://www.youtube.com/watch?v=sGBNkQrf1hw
Pe acel canal ai mai multe tutoriale intră pe el.