| Corsi a întrebat:

Vreau sa îmi spuneți la ce se refera alimentația corecta, fac sala. Cate mese trebuie mâncate pe zi, ce trebuie sa mănânc, ce nu trebuie (as vrea o lista cu ambele dacă se poate) contează orele la care mănânci? vreau sa am 3 mese pe zi si de asta întreb

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......eta-sa-in/

| AnthonyWhite a răspuns (pentru anonim_4396):

De la alimentatia corecta a unei persoane care probabil e un tip si nu o fata ca in link-ul asta e diferenta
aia vrea dieta

aici se cere alimentatie corecta.

| AnthonyWhite a răspuns (pentru anonim_4396):

Mananci carne de pui, vita, peste

ficat de vitel, de pui

lapte de capra dulce s-au batut

branza de capra

ai nevoie de niste conserve de peste bune din Ton cu sos tomat

bei dimineata lapte cu galbenusul de la ou crud si o lingurita de miere poliflora, se numeste chateau

iei portocale, un gref, o lamaie storci si pui intr-un recipient iei la sala si bei dar cate putin cate o gura.
cine vede si stie o sa aprecieze.

apa nu se bea mai mult de 0.5 in timpul antrenamentului.

ca sa ai efect nu MAI MANANCI pic de sare in mancare.

fara paine dupa ora 15

salate, ciorbe mancaruri gatite sanatoase

4 mese pe zi (putin si des)

dupa 7-8 numai mananci

si daca tot simti nevoie de proteine si prostii din acelea cauta un Milk&Egg de calitate. e vorba de corpul tau. nu cumpara ieftin si prost ca iti faci rau.

bafta!

| xXNinjaTopXx a răspuns (pentru AnthonyWhite):

"apa nu se bea mai mult de 0.5 in timpul antrenamentului"? As fi fost mort demult daca te ascultam laughing

| AnthonyWhite a răspuns (pentru xXNinjaTopXx):

Nu se bea apa multa in timpul antrenamentului

ti-ai obisnuit tu organismul asa, ma gandesc.

poti sa te interesezi. nu pe net.

dar te rog sa incerci si sa vezi diferenta. esti mai energic si poti sa faci un 'extra' de cateva serii bune. poti incerca.