| anonim1976 a întrebat:

Vreau să încep să iau DAA (acid aspartic)
O să iau doza recomandată si o sa fac exact ce scrie pe prospect dar întrebarea mea este daca pot apărea efecte negative?
SUNT MINOR!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In afara de marirea prostiei nu va avea alte efecte secundare negative... big grin

| peperonies a răspuns:

Intrebarea e de ce vrei sa iei daa?

| BuLaNNNeL a răspuns:

rolling on the floor. Tu citesti la ce foloseste? Ce analize de specialitate ai facut tu si a reiesit ca nivelul tau de testosteron e scazut ca sa-ti iei "boostere"? Esti minor, tanar, ai testorenul la nivel inalt. Mananca bine, antreneaza-te suplimenteaza daca e cazul macronutrientii nicidecum hormonii.