| xBoyka a întrebat:

Vreau sa intru in armata mai exact soldat gradat profesionist si am o nelamurire in legatura cu proba sportiva
Tot traseul ala aplicativ este de 1000m pe langa asta trebuie sa mai alerg in plus inca 1000 de m sau 2000?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traseul aplicativ nu are 1000 de metrii. Uite asa arata exact traseul aplicativ (https://www.youtube.com/watch?v=jI0lBr-ooa4). Dupa ce toti candidatii au executat traseul aplicativ, aveti o pauza dupa care urmeaza proba de 1000 de metrii.

| xBoyka explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, cred ca proba de alergat acum este de 2000 m pentru ca asa scrie la mine pe tabel, si de asta am intrebat ca nu eram sigur daca se da imediat dupa primul traseu, multumesc!