| madalin2019 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de BMX, imi puteti da niste sfaturi va rog?
Dau funda! big grin

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cumpara-ti un bmx.

| mentholinks a răspuns:

Nu-ti rupe mainile, picioarele etc.

| Adi88 a răspuns:

In primul rand si in primul rand iti tr echipament de protectie: casca, cotiere, genunchere etc. Dupa o bicicleta profesionista si rezistenta. Si te sfatuiesc sa incepi cu,, scheme,, usoare pentru inceput. Bafta!

| Condrache_Giuliano_2002 a răspuns:

Echipament de protectie sa ai, si sa nu te zgarcesti la niste biciclete ieftine ca se pot ruoe sub tine

| madalin2019 explică (pentru Condrache_Giuliano_2002):

Mersi, dar imi poti recomanda un site de unde pot sa cumpar si cam cat sa coste?

| Condrache_Giuliano_2002 a răspuns (pentru madalin2019):

Trebuie doar sa fie un site sau magazin dedicat bicicletelor, nu decathlon sau alte prostii. Si pretul tu ti-l alegi, insa sa nu fie chiar sub un milion sau prostii