| Alex1000002 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de box am 14 si nu prea m-am batut la viata mea dar iubesc acest sport si sunt constient ca o sa imi iau multla bataie dar vreau sa lupt si as dori niste parerii

6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca iti place si consideri ca ai talent, iti urez mult succes, esti un luptator si imi place.

| octav005 a răspuns:

Nu este timpuyl pierdut sa exersezi in a lua multa bataie, nasul spart. dar asa se invata. din greseli.
incercarea moarte n-are...

| alexevo123123123 a răspuns:

Ce inaltime si cate kg ai? In orice caz,daca iti place ceva, fa'o, mai ales daca esti constient de ce se va intampla, nu prea conteaza daca te'ai batut la viata ta sau nu, nu te ajuta cu nimic.

| Alex1000002 explică (pentru alexevo123123123):

1.84 si aproape 70kg

| alexevo123123123 a răspuns (pentru Alex1000002):

Pai e bine, ia niste manusi, o proteza, o banda, si cam aia e.