| Zellen a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala, dar nu am cu cine sa meerg laughing ce sa fac? singura mi-e cam aiurea, cred...

Răspuns Câştigător
| XDeDeX a răspuns:

Buna
Mda si eu tot singura merg laughing)) ia-ti casti si telu si asculti muzica

| express11 a răspuns (pentru XDeDeX):

Unde mergi? la sala de mese?

| Zellen explică (pentru XDeDeX):

Ce faci? cardio sau aerobic? Daca ai fi din Cta, te-as lua cu mine laughing))

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce are singura?

| XDeDeX a răspuns:

Cardio fac laughing hai la oradea

| nechiforboss a răspuns:

Deci esti fata ...si nu te poti duce singura la sala...Asta e ca aia ca de ce nu merg fetele singure la baie,dar ma rog eu cred c-ar trebui sa incerci sa mergi si singura la sala, pentru ca de exemplu te-ai putea concentra mai mult pe exercitiile care le faci, decat daca te-ai duce insotita la sala (mai ales de fete) ai fi ocupata mai mult de barfa, selfie-uri s.a.m.d.Dar pana la urma fa cum vrei tu, asta e parerea mea!