| Jjhgh a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala, momentan acasa, o intrebare, pun pe mine daca nu iau prostii creatine ...prafuri? Eventual niste vitamine de la farmacie si sa mananc bine

Răspuns Câştigător
| AlexMh a răspuns:

In prima faza o sa dai jos, sa nu te speri, tocmai dupa ce ai dat o mare parte din grasime o sa incepi sa pui masa. Cea mai mare parte tine de alimentatie. Nu conteaza ca mananci "bine". Conteaza ce mananaci! Cauta pe internet ghiduri de regimuri, ca sunt o gramada. Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexMh):

Nu trebuie neaparat sa "dai jos intai", nu am mai auzit asta pana acum.

| AlexMh a răspuns (pentru Cosmin86):

Asta o sa faca corpul prima oara. E o ordine biologica.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexMh):

Daca esti in surplus caloric, nu o sa se intample asta happy

4 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Da, pui pe tine. Nu este necesar sa iei creatina, gainer, vitamine. Atata timp cat ai o alimentatie corespunzatoare, ea poate sa compenseze lipsa suplimentelor, hraneste-te inteligent.