| RobertIonut37373627 a întrebat:

Vreau sa mă apuc de sala și am nevoie de câteva sfaturi
Sunt băiat și am 17 ani și mă apus cu ideea sa slabesc deoarece sunt puțin plinuț și sa arat bine în vara și de acum un colo.
E greu sa te apuci singur?
Nu am cu cine sa mă duc și vreau sa știu Cum e sa te duci singur la sala.
Un program de antrenament pentru băieți de 17 ani?
Vreau sa menționez ca nu vreau sa arat gen culturiști. Vreau sa slăbesc și sa pun puțin mușchi pe mine și abdomen.
Și o dieta ceva?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ovidiu123432 a răspuns:

E putin greu sa te apuci, si nu este nasol sa mergi singur cu timpul o sa te obisnuiesti, dar pentru un program iti recomand sa faci cat crezi ca poti face in fiecare zi iar dupa o saptamana sau cateva zile mai adaugi ceva in plus.

| AdrianBica a răspuns:

Cauta pe Youtube pe Alex Stoian Lifestyle, ASL.