| stefyy234 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de squats. Am fundul destul de bombat si fara grasime, dar parca nu ar strica mai multa masa musculara. Am vazut ca pe net parerile sunt impartite, uni spun ca este doar pentru slabit si ca nu are treaba cu fundul, doar cu picoarele, altii spun ca este foarte bun pentru masa musculara. Ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Din orice antrenament al picioarelor nu ar trebui sa lipseasca geno. Pentru a-ti dezvolta fundul sunt exercitii specifice pentru asa ceva. uite cateva exemple

https://www.youtube.com/watch?v=BSpBqvmql8k