| Vernusio a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la echipa de fotbal amator FC Alinborger Union dar nu stiu ce conditii exista si care e taxa.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Giuliano24 a răspuns:

Salut,n-am auzit de aceasta echipa de fotbal dar pentru a intra in orice echipa de fotbal Junorii trebuie sa dai niste teste de abilitate, Alergat la rezistenta/viteza, sa tii pe picior parca stang/drept, suturii si multe alte exercitii, taxa in Bucuresti cel putin la Juventus Colentina este undeva la 110 RON poate maxim 300