| Mozak a întrebat:

Vreau să-mi deschid cont la una dintre următoarele case de pariuri online: Betfair, Betano, SportingBet sau NetBet. Care dintre acestea e cea mai bună, niște argumente?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Toate sunt bune la golit buzunarele celor ce joaca la ele! happy

| Mozak explică (pentru cristi202):

Genial răspuns, la cât mai multe! happy

| cristi202 a răspuns (pentru Mozak):

Glumeam. Si totusi, dupa citiva ani, in care vei fi bagat cateva milioane sau sute de milioane de lei la casele de pariuri, si vei fi cistigat doar citiva sau cateva sute de lei, vei realiza ca raspunsul a fost genial. Asta daca vei vrea sa recunosti.

| Mozak explică (pentru cristi202):

Eu joc organizat si cu tactici, nu o sa pierd nimic, nu-ti fa griji happy

| cristi202 a răspuns (pentru Mozak):

Asa sa fie! Sa te bucuri din plin de ceea ce vei cistiga!