| Boss_Vlady_1999 a întrebat:

Vreau sa sar in apa de pe trambulina dar adancimea bazinului are 4 metrii. Cum pot sa ma ridic cat mai repede de la fundul bazinului dupa ce sar?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dai din maini si din picioare pentru a ajunge la suprafata... Daca stii sa inoti, te vei descurca, daca nu, mai bine uita de saritura in acel bazin.

| mrrponeimrr a răspuns:

Pai pune-ti mainile lipte de corp si da din picioare. imagineaza-ti ca zbori. eu iubesc sa inot :3

| darrio2007 a răspuns:

Nu ajungi la fundul bazinului. Dai din maini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand atingi apa, te dai peste cap.Automat vei avansa in directia unde ai dus capul. Adica daca te intorci cu capul spre suprafata, intr-acolo vei avansa.