| Bibi_Biencutza_1996 a întrebat:

Vreau sa scap de burta si de grasimea de pe picioare! Ce exercitii as putea sa fac ca sa scap de ea. Daca stiti niste site-uri unde imi explica ce si cum sa fac ar fi perfect! big grin
Multumesc happy Funda!

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Nu exista EXERCITII sa dea jos strat adipos. decat cu 1 conditie. sa poti mentine ritmul cardiac la peste 65% din maximul permis de inima ta la varsta pe care o ai. altfel NU.

lasa rahaturile de pe youtube cu 8 minute rahat sau how to bla bla bla. porcarii. secretul abdomenului plat este DIETA buna (putini carbohidrati, nimic altceva) + C A R D I O (inot, sarit coarda, fitness gen programe taebo, kangoo si altele, programe precum Insanity workout, p90x sau cum ii zice, alergat, banda, bicicleta).

programele de genul 8 min ab poate, doar POATE iti lucreaza abdomenul (pentru patratele) NU da jos stratul adipos.

6 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un site,e simplu.

Reduci carbohidratii, mananci mancaruri cu cat mai putini carbo, si faci cardio ( alergare, saritul corzii, etc )

| NDC12 a răspuns (pentru DoriKat):

Si cu asa ceva dai jos grasimea? Iesi de la categoria sport.

| DoriKat a răspuns (pentru NDC12):

Scopul tau e sa jignesti lumea?

| NDC12 a răspuns (pentru DoriKat):

Scopul meu e sa ajut lumea.