| Mi16 a întrebat:

Vreau sa slabesc foarte repede in zona coapselor si a abdomenului. Niste exercitii?

Funda la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| ironman3 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DJ9ym_n3oK8&feature=relmfu incearcale pe astea si pe cele din gama lor sunt foarte eficinete si interactive faci odata cu acel robot si in 8 min ai terminat un antrenament. succes

9 răspunsuri:
| Laura0 a răspuns:

Iesi la alergathappye cea mai buna solotie

| DubstepQueen a răspuns:

Genoflexiuni,abdomene,flotari,iesi la alergat...(prima data risti sa faci febra musculara, dar merita)
FUNDA?

| Mi16 explică:

Nu am zis cat vreau sa slabesc si in cat timp.tongue In nici un caz nu vreau sa fac foamea, vreau sa slabesc cam 2-3 kg pana la sfarsitul lui iulie - inceputul lui august.

| floresdemayo a răspuns (pentru Mi16):

O, Doamne, 2-3 kg slabesti automat fara efort prea mare! Le dai jos, fara grija, deci stai linistită, reusesti! Si 6Kg o sa poti până la sfarsitul lui iulie! Mai ales daca esti ambitioasa! Presimt ca tu esti! Scuze daca te-am inteles gresit, ma gandeam ca vrei sa dai jos... vreo 15-20 kg! Of, acum inteleg! Vei reusi! Dumnezeu sa-ti ajute! Stii cum se spune: luptă pentru visele tale!

| Mi16 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc! Si eu sper big grin

| blueeyes99 a răspuns:

Ai dreptate ...doar daca face,, foamea,, slabeste, dar nu e bine sa slebsti brusc pentru ca poti ramane cu vergeturi! deci e naspa!

| leexxu a răspuns:

Poti slabi facand abdomene (max 50 /zi).De asemenea poti inota, sa dansezi tango(miscarile din solduri sunt foate bune), poti alerga in aer liber, poti incerca si niste creme anti-celulita (dar rezultatele se vad dupa aprox 4 saptamanti). Daca vrei sa slabesti repede trebuie sa tii si un mic regim care consta in :
-fructe
-legume
-mancaruri gatite
-fara dulciuri (prea multe)
-fara mancaruri de fast-food
-fara prajeli
Nu trebuie sa renunti de tot la dulciuri.Si ele sunt esentiale pentru organism. Sper ca te-am ajutat!

| Andreea_3094 a răspuns:

Buna.Uite poate, te pot ajuta:http://www.divahair.ro/......tru_slabit Fundaa?