| Alexx321321 a întrebat:

Vreau să slăbesc la piept, am un strat de grăsime foarte urât, dau fundă! vreau să slăbesc foarte repede

4 răspunsuri:
| Heisen10 a răspuns:

Salutare,
Incearca sa faci flotari, si eu am avut problema asta pe la 15-16 ani, sau mai putin.
Faceam cate 20 de flotari pe zi sau mai mult, dupa care mai faceam genoflexiuni.
Si cam in doua saptamani am reusit sa trec peste asta.
Succes!

| Alexx321321 explică (pentru Heisen10):

Eşti sigur că se văd rezultate imediat?

| Heisen10 a răspuns (pentru Alexx321321):

Da, mie asa mi s-a intamplat. S-ar putea ca tie sa nu ti se intample la fel, poate ca ai alt organism.

| SiLaS a răspuns (pentru Heisen10):

Faceai genuflexiuni ca sa scapi de grasimea de pe piept? Esti crima serios...