| Perpelea_Ionut_1990 a întrebat:

Vreau sa slabesc, sunt putin cam gras, am ceva grasime pe abdomen si nu stiu cum sa scap de ea. Fac si sala insa am inteles ca nu pot slabi si pune masa musculara in acelasi timp. Imi poate recomanda cineva niste exercitii cardio? Mai faceam bicicleta 20min/zi dar am inteles ca nu prea ajuta, iar sala la care merg nu are banda...Astept raspunsurile.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi mai intai varsta ta, inaltimea, greutatea actuala si cat ai vrea sa slabesti!

| FlorinCiokan a răspuns:

Incearca sa inoti. Inotatul ajuta mult. Dar daca nu iei legatura cu un Nutritionist cam degeaba " vrei sa slabesti".Un Nutritionist cu care sa te intelegi e ideal el te ajuta cu mancatul care e foarte important si iti spune si ce sa faci depinde unde locuiesti el te poate ajuta cel mai bine.Bafta.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Ca sa te ajut pe tine cum m-a ajutat si pe mine. Intra pe canalul Totul despre steroizi pe youtube si acolo gasesti tot ce vrei despre dieta, masa musculara, cardio etc. Si un culturist profesionist iti explica pana in cel mai mic detaliu despre tot ce trebuie sa stii