| Marian9Marius a întrebat:

Vreau sa stiu daca merita sa-mi iau un Fitmaxx 5 pentru slabit. Am 1.68 si 64 de kg si am aproape 14 ani( fac in mai ). Am auzi ca este forte bun, dar nu stiu daca sa-l cumpar.

5 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Nu te lua dupa ce se spune la TV sau pe Internet… Fa sport, de preferabil inot, sau poti sa iesi la alergat(dimineata, nu seara). Incearca sa ai o alimentatie mai sanatoasa fara prajeli, junk food, fara grasime…

| Louys a răspuns:

Daca vrei sa slabesti fa alergare si exercitii pentru tot corpul(gen flotari cu saritura).

Sau fitness.

| Al999 a răspuns:

Decat sa da-i banii pentru niste "aparate minune" mai bine iti faci un abonament la sala.

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Nu merita. Dai banii de pomana.

| Drăghici_Gabi_1998 a răspuns:

Nu merita ...mai bine inceraca un regim ..sau mai bine uita.te la acest canal : https://www.youtube.com/user/Angelfitnesss

Te va ajuta ..si o sa iti dea multe sfaturi. oricum nu esti asa gras.dar ar mai merge sa o lasi mai moale cu sucurile... dulciurile si ce e prajit!