| vasilestratan10 a întrebat:

Vreau sa stiu daca oricine poate sa consume aminoacizi,fara a intreba de acordul unui medic de familie? Iar daca se permite,atunci vreau sa stiu care este cel mai bun aminoacid pentru cresterea in inaltime?
Cine raspunde cel mai copmplet, primeste funda!

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Să grăbești procesul de dezvoltare este de ajuns o alimentație echilibrată, sport, apa, somn.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Doar de arginina stiam, dar sa faci si sport ca fara nu o sa se intample mari minuni.

| vasilestratan10 explică (pentru Sn4k3):

Logicbig grin,multumesc oricum.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu exista. Înălțimea e genetică. Nu poate fi influențată.

| vasilestratan10 explică (pentru BuLaNNNeL):

Ceea ce vreau sa spun este ca vreau sa iau aminoacizi nu pentru a creste mai mult decat genetica imi poate oferi, ci pentru a ajunge mai rapid la nivelul pe care mi-l ofera genetica.PS:Am 1.62m la 15 ani si 5 luni, cam putin zic eu.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru vasilestratan10):

Să grăbești procesul de dezvoltare este de ajuns o alimentație echilibrată, sport, apa, somn.