| eleeeenuuuusssshhhhhhhh444 a întrebat:

Vreau si eu niste exercitii care te fac sa slabesti repede... multumesc :*

5 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna,
Uite aici pentru abdomen sunt si pentru picioare, piept daca cauti la videoclipurile canalului
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Spor! :D

| Cosmin86 a răspuns (pentru NAdrian):

Alea sunt exercitii de tonifiere ( si destul de proaste ) NU de slabit.

Copil mic...

| MadaMadalici a răspuns:

Trebuie sa faci mult cardio adica bicicleta, steper, banda, sa alergi sau sa participi la anumite cursuri ca si kangoo jumps, zumba, step etc.

| mulinobianco a răspuns:

Vrei sa slabesti repede sau vrei sa slabesti calitativ?
Iti sfatui acest canal pe Youtube : https://www.youtube.com/user/passion4profession, ai grija, nu trece brusc de la nivelul 1 la 4. cel putin cite 4 saptamini mentine-te la un nivel, poti exersa cite 3 ori pe saptamana.
Vei avea un corp frumos si sanatos.
Nu-ti sfatui sa tii diete, regimuri stricte etc., e suficient sa beai mai multa apa, sa iai masa regulat (minim 3 mese pe zi), iar cu 4 ore inainte de somn, sa nu consumi nimic. Bafta.