| AlexSkillz19 a întrebat:

Vreau si eu niste exercitii de crestere in inaltime

7 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Bachet+inot pe o perioada de 2 ani iti vor asigura cresterea pe care ti-o doresti.

| Satango a răspuns:

Este un mit.
Contează doar genetica.
Nu există suplimente, tehnici sau sporturi care să te ajute să crești în înălțime. Dacă ar fi fost, cu siguranță cei doritori ar fi avut acces la ele. O dovadă fiind celebritățile potente financiar care au o statură mică. Am dat exemplul acesta ca să nu se pună problema de bani.
Exercițiile sunt pentru a îți tonifia mușchii, pentru a îi face mai flexibili, pentru ligamente, pierdere în greutate etc. Tu vei crește până la o vârstă atâta cât îți este destinat datorită genelor tale.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Satango):

In sfarsit un om inteligent. Inca se mai crede ca baschetul, inotul te-nalta rolling on the floor.

| Mirris a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| heracles a răspuns:

Baschet,volei, dar daca ai 22 de ani ia-ti gandul

Răspuns utilizator avertizat
| Farcas_Paul_1990 a răspuns:

Niet