| Timmyy a întrebat:

Vreau si eu sa fac in curte ceva handmade o bara pentru tractiuni si diverse, cam cum sunt si tevile pe care se bat covoare. Din ce material sa fie bara si la ce inaltime sa fie aceasta? De asemenea, ce as putea sa fac ca sa nu se incinga prea tare de la soare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Recomand sa alegi un loc umbros fiindca nu exista material sa nu se incalzeasca in special in soarele de la noi teava de 30mm ar fi buna du-te la un dedeman si alege acolo ce marime iti e confortabila la mana, Inaltime calculeaza ce inaltime ai tu in general 30- 20 cm de la sol material inox e foarte potrivita.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Fă ceva "cam cum sunt si tevile pe care se bat covoare"
- Vezi că ai răspuns la propria ta întrebare.

"ce as putea sa fac ca sa nu se incinga prea tare de la soare?"
- umbră