| xr0sioRx a întrebat:

Vreau si eu un site cu accesorii pentru bodybuilding sa gasesc gantere, haltere etc.

4 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Gasesti aici: http://bit.ly/1GGfaDm

| xr0sioRx explică (pentru cristi767):

Mersi, dar vreau un site specializat numai pe asa ceva, nu eMAG si ai trimis link.ul sa scoti si tu banuti din profit share.

| cristi767 a răspuns (pentru xr0sioRx):

Eu am incercat sa te ajut. Daca aveam un magazin specializat pe asa ceva, mai te interesa link-ul profitshare? happy

In alta ordine de idei, nu cred ca vei gasi pe net asa ceva. Din cate stiu eu nu exista. Doar daca te duci in magazine offline. De asta ti-am pus link-ul ala ca e cam sigura solutie stiuta de mine.