| gxg2002 a întrebat:

Vreau un bmx de 300-450lei dau funda si daca e dati-mi un link ori pozewinking

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar sa il iei de ocazie.Nu gasesti tu in magazin la preturile astea.

| gxg2002 explică (pentru darrio2007):

Nu il vreau nou....depe okazii, tocmai, olx {sau de la voi daca aveti si vreti sa il dati.

| Adrian_Silvaseanu_1943 a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi un jumper (dhs) treaba ta...Da tu pentru ce il cumperi..PEntru trick-uri sau sa te dai mare?

| gxg2002 explică (pentru Adrian_Silvaseanu_1943):

Nu vreau jumper (dhs) si vr unu cat de cat bun si sa nu fie zgariat!

| Adrian_Silvaseanu_1943 a răspuns (pentru gxg2002):

Man vrei second-hand?

| gxg2002 explică (pentru Adrian_Silvaseanu_1943):

Da ma big grin

| gxg2002 explică:

Haideti ma imi dati un link sau poze sa va dau funda il vreau second-handwinking