| Allexxxutzu88 a întrebat:

Vreo parere despre www.sportist.ro? Ma intereseaza achizitonarea unei benzi de alergat in jurul sumei de 1000lei si vreau sa stiu daca a mai comandat cineva de la ei. Preturile par a fi unele bune, insa astept o parere de la voi. Dau funda :)

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Salut,

Firma din spatele site-ului este in al 3-lea an de activitate.
Domeniul este inregistrat in luna februarie a acestui an.
Au fost in trecut insports.ro si parerile erau ok despre ei.

De asemenea termenii si conditiile de pe site par in regula.

Spor la cumparat!

| Allexxxutzu88 explică (pentru sorinake):

Iti multumesc pentru implicare. Am discutat cu cei de la magazin si intr-adevar baietii mi-au comunicat ca sunt pe piata din 2010, insa sub o alta denumire in trecut.

Am facut si achizitia unei benzi de alergat iar prima impresie despre produs este una foarte buna.

Sa speram ca nu vor exista probleme pe viitor happy

| sorinake a răspuns (pentru Allexxxutzu88):

Cu placere Alex.
Ma bucur ca sunt ok.
Exista multe magazine online pe piata care nu au atata reclama precum eMAG sau altele mari si lumea nu are incredere in ei. Dar uita ca in 2002 cand eMAG s-au lansat pe piata din Romania nu credea nimeni in ei. Si asta a tinut multi ani pana au ajuns unde sunt acum.

Si pot da exemple de magazine online abia lansate care se bat de la egal la egal cu cei mare insa mai greu reusesc sa "penetreze" mentalitatea si rautatea romanului, roman care de altfel pe olx incaseaza tepe peste tepe.

Societatea la noi este din pacate putin bolnava.