| CORE55 a întrebat:

[WWE] De ce a tradat Seth Rollins The Shield in 2014?

De ce nu a vrut Dean Ambrose sa se reuneasca cu Roman si Seth acum cand a revenit? Stiu ca sau reunit, da initial nu voia.

Răspuns Câştigător
| ASDW4LIFE a răspuns:

Rating. Ratingul nu mai e ce a fost si s-au gandit ca o reuniune The Shield va aduce rating.

| CORE55 explică (pentru ASDW4LIFE):

Da dar la faza cu Seth rollins, gen parea foarte serios si timp de 3 cat a durat

2 răspunsuri:
| ASDW4LIFE a răspuns:

Si Seth a tradat Shield pentru ca aveau nevoie de un hell si de cand a plecat Punk nu au mai avut un hell remarcabil.