| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Ziceti-mi si mie daca sunt bine urmatoarele meciuri de bagat la pariuri. 1-prima echipa, 2-a doua echipa, x-epgal, vd11- prima echipa castiga in ambele reprize, vd22- a doua echipa castiga in ambele reprize:
Sportul - Vaslui 2
CS Mioveni - Dinamo vd22
Austria Viena - Wiener Neustadt 1
Red Bull Salzburg - Superfund 1
Real Madrid - Atletico Madrid vd11
CSM Rm. Valcea - Timisoara 2
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 2
Veszprem - Fuchse Berlin 1 (handbal)
Getafe - Barcelona 2
Daca e vreun meci la care nu ati paria, zice-ti-mi big grin

Răspuns Câştigător
| d51680 a răspuns:

Si eu as paria la fel! Sa fie cu noroc si sa castigi!

3 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

La dinamo m-as juca doar 2. si la real madrid am ceva dubii.

| ciOban a răspuns:

Normal ar trebui sa iasa, dar acum na, stii cum e, oricand se poate impiedica o echipa de mai sus, si iti freaca biletul. Eu iti doresc succes!

| Ovidinho a răspuns:

Dupa mine sunt bune toate meciurilewinking Acum depinde si de cum joaca echipele.
Bafta!winking