| FlorinGwin a întrebat:

"70% din gazele de sera sunt generate in timpul procesului de fabricatie de smartphone-uri, laptopuri sau tablete."

https://ziare.com/......te-1686275

Se va stopa vreodata poluarea produsa de fabricarea produselor electronice?

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Lol, fiecare cu parerea lui, eu stiam de vaci si de combustibil fosil, dar oricand pare un articol care sustine ce vrea ala care l-a scris

| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toate articolele. Unele sunt scrise doar de a atrage atentia asupra unor site-uri de stiri indoielnice.

| CostinAlamariu a răspuns:

Si astia ne zic sa nu mancam carne.
Cand de fapt fermele nu polueaza nici pe sfert cat polueaza alte lucruri