| AvalohAlyn a întrebat:

A functionat la voi principiile aplicate din cartile "The Secret" (Secretul) de Rhonda Byrne? V-a ajutat cumva?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Salut,eu am vazut filmul the secret ce pot spune da ma cam schimbat,inainte aveam o gandire negativa credeam ca totul e imposibil de facut,nu pot spune ca daca vrei ceva fara ambitie si vointa il vei avea doar visand dar cu rabdare,vointa,ambitie, ratiune da poti avea, adica exista o posibilitate, daca nu incerci nu exista, viata e mereu o incercare parerea mea, niciodata sa nu isi pierzi speranta