| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva feng shui? A schimbat ceva in viata voastra?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trei "specialisti" Feng Shui mi-au dat mai mult de 5 solutii de "imbunatatire". Ultima a recomandat demolarea casei, mutarea paraului si a dealului, precum si a padurii de pe el.
Greu i-am gasit garsoniera din cartier, sa-i comunic varianta optiunii mele: ma simt bine si aici, si cum stau. big grin

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Mai stiam un scandal prin China, ca o mareata opera de arta (cladire de Zaha Hadid) nu se incadreaza.
Eu am descoperit ca natura conteaza foarte mult in starea (sprituala) a unui om. Pentru ca omul sa se simta bine are nevoie de apa, soare, plante aproape.Altceva n-a functionat pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, m-am imbogatit, vindeam produse Feng-Shui.

| melissaazevedo a răspuns:

Da, am încercat câțiva ani monedele Lucky Knot 3. Bun, nu am primit noroc de bani până acum