| DorelSudoru a întrebat:

Actritele/actorii de filme porno sunt iubiti/iubesc cu adevarat?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Unii da. Există chiar cupluri stabile care filmează împreună.
Oricât de ciudat ar părea, e mai greu să fii actor de film porno decât actriţă de film porno. Nu de alta dar masculilor le injectează o grămadă de rahaturi în organism pentru a avea erecţie constantă.

Shalom.

| thealchemist a răspuns:

De ce nu? nu e nici o legatura intre sex si dragoste.

| DianaScorpio a răspuns:

De unde sa stim noi? Fiecare om are felul lui de a simti, de a iubi, si are viata lui sentimentala. Pana nu cunosti pe cineva, nu poti sa faci afirmatii de acest gen, la fel cum nu se poate nici generaliza.

| Aesir a răspuns:

Ce vezi in filmele porno e tot ca un film... e regizat, nu e real big grin

| olteanu94 a răspuns:

Am urmarit cateva interviuri cu actrite si actori porno, si absolu toti au spus ca in filmele porno ( la filmare ) nu exista placere, mai degraba durere.
Si ei sunt tot oameni deci da, iubesc si ceea ce fac ei pe platoul de filmare este ceva strict profesional. Sper ca ti-am fost de folos happy

| bogdan_5596 a răspuns:

Normal ca au viata lor sentimentala

| eugenl a răspuns:

Sunt tot oameni. Eu as zice ca iubesc, numai ca se cam complica lucrurile din cauza meseriei pe care o practica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa iubesti daca nu te-ai impacat cu Dumnezeu...

| Cherry a răspuns:

Nu e edevarathappy