| 4b a întrebat:

Ai prefera să explorezi sub mări sau în spaţiul cosmic? big grin

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Sub mari, sa nu visez Degeaba.

-Numai bine.

25 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș prefera câte un pic din fiecare.
Pa, pa.

| Shammal a răspuns:

Ambele, mi-ar place sa explorez adancul marilor innotand printre pesti fara chesti pe mine si sa merg printre stele

| Narcis2007 a răspuns:

In spatiul cosmic

| 4b explică:

Daca asa punem problema, atunci si eu vreau...multelaughing

| andrei a răspuns:

In spatiu. Macar sa simt cum plutesc.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

În spațiul cosmic, normal.

| RAY a răspuns:

Spaţiul cosmic

| Lizzu a răspuns:

In spatiu, definitely smug

| positivity a răspuns:

Mereu am avut un gând despre explorarea oceanelor, şi mi-aş dori foarte mult să le pot explora cândva.
Sub mări sunt nişte peisaje grozave, şi ar fi spectaculos să le pot vedea îndeaproape.
Însă nu pot nega că nu aş vrea să pot explora spațiul cosmic. Să îmi imaginez că galaxia e doar a mea, hm, ce gânduri.

| Exilee a răspuns:

Imi place foarte mult sa admir albastrul etern al marilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spatiul cosmic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spatiul cosmic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spatiul cosmic I AM THE SWARM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu exploram spatiul... dintre mobilier si pereti.Pentru ca toata lumea cand are vreo chestie de ascuns, impinge acolo de la gunoi pana la servetele cu nr de tel, o revista deochiata, droguri.E un loc unde nu s-ar uita nimeni, dar eu in nebunia mea incerc sa-mi fac timp pentru acele spatii.Asa ca in momentul in care vezi un pacient care, in loc sa fie atent la tine, se uita dupa piesele de mobilier, e..clar!
Sunt claustrofobic, asa ca ma duc in spatiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spațiul cosmic.

| Xenya a răspuns:

In adancul marilor!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Im mari.

| kzd a răspuns:

Spatiul cosmic

| ktlina a răspuns:

Sub mari happy

| w0nderboy a răspuns:

Cu siguranta as alege teritoriul acvatic.

| YangMin a răspuns:

Spatiul cosmic - pentru ca e infinit.
Marile se termina spatiul nu.

Răspuns utilizator avertizat
| luKian24 a răspuns:

Sub Mari deoarece cred ca ai putea sa descoperi foarte multe chestii... e mai interesant big grin

| NamTeen a răspuns:

Spatiul cosmic deoarece mereu ramane un mister, cu raze gama in fiecare zi cate una (din cate am inteles din documentarebig grin) si mereu intr'o continua expansiunehappy

| Pikhapciu a răspuns:

Da as vrea foarte mult. dar tu oare, tu ai vrea si sa stii ca pui niste intrebari geniale! :*