| WhatheWow a întrebat:

" Am ajuns la capatul Puterilor "; credeti ca acum le am pe toate?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Da, pentru ca sensul e apogeul puterii.

12 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu.

| Laura a răspuns:

Doar dacă ești 100% convins, fără nici cea mai mică îndoială că ai ajuns în pragul unei "oboseli" paroxistice. Dacă nu, nu le ai pe toate; poți doar în cel mai bun caz să fii mulțumit de ce ai, dar totuși să vrei mai mult și să crezi că nu poți obține.

| WhatheWow explică (pentru Laura):

Frumos raspuns, mi-a placut! Meriti si tu o funda.

| Hmmmm a răspuns:

Ai doar o senzatie gresita...

| qLoveSmileღ a răspuns:

Poate.

| WhatheWow explică:

Intr-o viata de om, fiecare " Putere " lasa o amprenta asupra ta. La capatul " Puterilor " mai e doar una : moartea. O data ce si ea si-a lasat amprenta inseamna ca le ai pe Toate!

| Hombre a răspuns (pentru WhatheWow):

Bine, in cazul acesta moartea incheie ciclul, ea nu este o insusire.

| WhatheWow explică (pentru Hombre):

Intr-un anume sens e apogeul puterii.

| Xtadelo a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le poti avea pe toate, dar poti fi multumit de ce ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha! interesant.
Nu, inseamna ca vei dobandi tot mai multa putere pentru ca, in mod natural, te vei adapta sa treci peste acel punct.

| mihaitaLGP a răspuns:

Esti "creatura" biologica, nu ai bariere si limite.
Nici o data nu poti avea totul, tot timpul esti intr-o coninua alegere/cautare.

Exact asa cum esti acum.