| DorelSudoru a întrebat:

Am o peroblema am samsung corby(tought screen) si cand instalez un joc in da eroare :"nu este destula memorie java disponibila" am destula memorie help (am incercat si cu jadmaker dar nu merge ) help fuita

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Touch screen happy
N-are destula memorie ram sa ruleze aplicatiile java. Scoate din aplicatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci update la java

| Miruna1279 a răspuns:

Si eu am corby... uite dc iti face fite... corby-ul nu suporta unele jocuri sad d'aia cu merge crying funda? puppy dog eyes

| dadelutu a răspuns:

Asta e raspunsu meu pentru tine : trebuie sa formezi urmatoarea combinatie apoi urmezi pas cu pas pina la capat setarile. e f simplu si functioneaza dar atentie fara spatii intre caractere! succes! * # 5239870 * #
Select item number 4 to the Internal
enter the password is * # 7092463 * #
Select the number 6 is the Storage
Select Update Java DB.