| trewuwf a întrebat:

Am o problema am incercat modelul de deblocare la telefon pe care nu il mai stiam si dintr-o data mi-a cerut un cont si o parola, acestea le am dar nu mai merge parola ce trebuie sa fac sa-l deblochez

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Trebuie sa ii dai hard reset : https://www.youtube.com/watch?v=u5y3CN5d8io

9 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Te pot ajuta eu daca vrei sa il repari happy singur. Ce telefon e?

| trewuwf explică (pentru TheTimeKiller):

Samsung galaxy mini 1

| trewuwf explică (pentru TheTimeKiller):

Multumesc mult l-am rezolvat

| TheTimeKiller a răspuns (pentru trewuwf):

Trebuie sa ii dai hard reset : https://www.youtube.com/watch?v=u5y3CN5d8io

| 75414254 a răspuns:

Buna, mergi cu el la orice service de telefoane te rezolva pe loc la probleme de genul

| trewuwf explică (pentru 75414254):

Ma gandeam ca pot sa-l fac acasa

| trewuwf explică (pentru 75414254):

Nu sti un pret pentru a-l face?

| 75414254 a răspuns (pentru trewuwf):

Si eu am patit la fel dar nu l-am facut deoarece vreau sa il schimb acum in vara dar stiu de la fratele meu ca nu iti ia mai mult de 10 lei happy

| trewuwf explică (pentru 75414254):

Multumesc,dar tu ce telefon ai?

| 75414254 a răspuns (pentru trewuwf):

Samsung